MERHABA

Öncelikle herkeze merhaba.. ilk soru ilk yazı biz kimiz? - Biz internette Lords mobile diye bir oyunda tanışmış Türkiyenin hatta dünyanın farklı bölge ve ülkerinde yaşayan farklı sektörlerde çalışan bir grubuz

MERHABA
MERHABA

Öncelikle herkeze merhaba..

ilk soru ilk yazı biz kimiz?

- Biz internette Lords mobile diye bir oyunda tanışmış Türkiyenin hatta dünyanın farklı bölge ve ülkerinde yaşayan farklı sektörlerde çalışan bir grubuz. Evet yanlış duymadınız.. bir oyunda tanışmış ortalama 2 yıl gibi bir süre ortak aynı oyunu oynayıp bir grup haline gelmiş bireyleriz.

Küçük bir soru daha "oyunu halen oynuyor musunuz ? 

-Evet birçoğumuz çok aktif olamasakta oyunda vakit geçiriyoruz. Kendi adıma konuşmam gerekirse işlerimiz yoğunluğundan dolayı biraz ara verdim. Hesap yine aktif ve değer verdiğim bir kişi hatta aramızdan bir kişide ve hesabımı aktif tutma çabası devam ediyor.

Peki neden blog yada haber sitesi?

-Aslında çok basit bir cevabı var.. Biz yıllardır beraber birşeyler paylaşıyoruz ve bu sadece oyun değil. Birçoğumuz bu oyun sayesinde çok iyi arkadaşlıklar kurdu. Hiç tanımadığımız kişiler sanalda başlayan bir serüvende çevresindeki insanlardan bile daha değerleri yerlere geldi. 

Sonra küçük bir fikirle hızla gerçeğe dönüşen bir yapı çıktı ortaya. Beraberliğimiz sadece oyun yada oyun bağlantılı gruplar olmasın. Fikirlerimiz paylaşımlarımız ortak bir yerde buluşsun ve belkide bundan yıllar yıllar sonra bile bu beraberliğimiz ve yazılarımız aktif olsun. Bildiğimizi ve öğrendiğimizi herkezle paylaştığımız ortak bir sayfamız üyelerimiz olsun. Evet yolcuğumuz bu yazı ve bu fikirle ortaya çıktı. Ve temennimizde bu yönde.

Peki ya neler paylaşılacak?

Aslında düşündüğümüz yada yapmaya çalıştığımız olay tek konu üzerine değil. Gündem üzerine yada bilgi sahibi olduğumuz konular üzerine bloglar yazıp güncel önemli haberleri sizlerle paylaşmak. Bu paylaşımın konusu bir oyunda olabilir bir hukuk konusuda yada hiç aklınıza bile gelmeyecek ne alaka dediğiniz bir konuda olabilir ki bizimde istediğimiz tam olarak bu.

Başarılı olacağınıza inanıyormusunuz?

Aslında başarılı olmak kavramı kriteri neye göre belirlediğiniz bağlı. Biz kendimize göre başarılı olabiliriz evet ama güncel blog yada haber sitesi gözüyle bakarsak başarılı olamayabiliriz çünkü biz özel paralı editörler yada kurumsal ortaklar sahibi değiliz. En başta bahsettiğim gibi BİZLER sizler gibi sıradan bireyleriz. Bizler SİZLERİZ.

Gelecekte neler olacak?

Bugün başladık evet bizim küçükte olsa hedeflerimiz var ve bu hedeflere ulaşmak için çaba göstereceğiz. Tabiki bu yol sadece bizim çabamızla ilerleyebileceğimiz bir yol değil. Siz değerli okur ve katılımcılarında bizlerle olması gerekiyorki bu yol daha heycanlı olsun. Kimbilir belki yarın aranızdan birisi bize katılmak ve bu yolda bizlerle koşmak ister. Böyle bir düşünceniz varsa iletişim bölümünde bize yazabilirsiniz.

Tabi birde madalyonun diğer yüzü var ki maddi konular. Şuan için hiçbir maliyet hesabı yapmadık ve yapmak gibi bir düşüncemiz yok fakat belirli bir seviyeden sonrasını karşılamak için bazı maddi konulara girmek zorunda kalırsak siz konuk ve okurlarımızı rahatsız etmeyecek küçük sabit reklamlar ve bağış kutusu gibi bir düşüncemiz olacak. inşallah bunada gerek kalmaz. Reklamsız sade ve öncü konularla birlikte uzun bir yola devam ederiz.

Evet ilk yazı ilk konu ilk sorular ilk cevaplar. İlerleyen günlerde birçok farklı konu üzerine birlikte olmak dileğiyle hoşçakalın..

18:18:42


Click Here To See More

Tepkiniz nedir?

like
4
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0